Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (10-11)

Spalio 11 dieną darželio ugdytinius aplankė Lietuvos policijos simbolis ir geras vaikų bičiulis šuniukas Amsis ir Jurbarko policijos komisariato pareigūnai.

Mažieji ugdytiniai džiaugėsi susitikę su Amsiuku. Šuniukas vaikams jau pažįstamas iš animacinių filmukų, kuriuose jis dalina naudingus patarimus kaip saugiai elgtis gatvėje, būti budriems. Todėl žingeidu buvo su Amsiuku susitikti darželyje. Amsiukui talkininkavo policijos pareigūnai. Jie priminė vaikams, kaip saugiai elgtis namų kieme, kelyje, gatvėje, kada ir kaip nešioti atšvaitus, kodėl būtina laikytis saugaus eismo taisyklių.

Vaikai noriai išklausė patarimų, atsakinėjo į klausimus, pasakojo kaip jie laikosi saugaus elgesio taisyklių.

Dėkojame svečiams už apsilankymą, naudingus patarimus, dovanėles.

Foto Nidos Bičiulaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Susitikimas su policijos šuniuku Amsiu (10-11)