Dėl nuotolinio mokymo

Nuo kovo 30 dienos mūsų mokykloje, kaip ir visoje Lietuvoje, įvedamas nuotolinis mokymas. Tai reiškia, kad nuotoliniu būdu įprastinės pamokos, kokios vykdavo mokykloje pagal sudarytus tvarkaraščius, organizuojamos nebus. Dirbama bus pasitelkiant internetą, technologijas, bendraujant nuotoliniu būdu. Nuotolinio mokymo(si) pagrindinė priemonė kol kas bus „Mano dienynas“, kuriame mokytojai talpins užduotis, nuorodas ir t.t. Bus konsultuojamasi sukurtose virtualiose grupėse naudojant įvairias programėles. Jeigu kai kurie mokiniai neturi galimybių naudotis internetu, tai tikrai nereiškia, kad negalės būti ugdomi. Net ir tokiu atveju mokymas nuotoliniu būdu vis tiek bus organizuojamas, bus paruošiamos užduotys, mokymosi medžiaga ir pasirūpinta, kad ji visais įmanomais būdais pasiektų tėvus, pvz., tėvams atvykus prie mokyklos atsiimti maisto „krepšelių“, bus galima gauti ir įvairių dalykų mokytojų parengtas užduotis mokiniams. Dėl nemokamo mokinių maitinimo turbūt visi žino, kad taip pat pasirūpinta. Tėvai mokinių, kuriems priklauso nemokamas maitinimas, galės atsiimti sauso davinio „krepšelius“. Apie tai informuos mokyklos socialinė pedagogė.

Svarbiausia visiems suprasti, kad kol kas ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu savarankiško mokymosi principu. Iš mokytojų mokiniai gaus užduotis, kurias turės atlikti iki tam tikro laiko ir atsiskaityti. Prašome kad mokinių tėveliai palaikytų kuo glaudesnį ryšį su mokytojais, klasių auklėtojais. Prašome supratimo skatinant savo vaikus mokytis, rūpintis reikiama pagalba. Esant tokiai situacijai, jokio tiesioginio mokymo būti negali. Visi privalome mokytis gyventi šių dienų situacijoje, todėl būkime supratingi, padėkime vieni kitiems, bendraukime tokiomis priemonėmis, kokios įmanomos.

Pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti mokyklos direktoriaus funkcijas Nijolė Jurkšaitienė

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Dėl nuotolinio mokymo