Netradicinė pamoka „Tyrimai gamtoje“

Rugsėjo 28 dieną vykome į netradicinę gamtos ir žmogaus pamoką „Tyrimai gamtoje“. 6 klasės mokinius ir mokytoją Astą Tautkienę Šimkaičių girininkijos girininkas Henrikas Lukošius su keturkoju draugu „Tigru“ ir Vadžgirio kultūros centro meno vadovė Lina Lukošienė pasitiko poilsiavietėje „Giliukas“.

Liepsnojant kaitriam laužui, miško žinovas įdomiai papasakojo apie kasdienius miškininkų rudens darbus, apie gamtos pasikeitimus rudenį. Mokiniai atliko pamokos užduotis. Girininkas mielai atsakė į mokiniams kilusius klausimus.

Meno vadovė Lina Lukošienė mokiniams papasakojo apie partizanų vado generolo Jono Žemaičio slapstymąsi ir gyvenimą Šimkaičių miško bunkeryje, kuris tuo metu buvo laikomas prezidentūra. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėjo bunkerio vidų.

Rudeniškame miško prieglobstyje girininkas vaikus pavaišino karštu sultiniu ir kibinais bei saldumynais.

Netradicinės pamokos visada žavi mokinius, praturtina juos ir palieka pačius geriausius įspūdžius.

Informacija ir foto specialiosios pedagogės Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Netradicinė pamoka „Tyrimai gamtoje“