Kvadrato varžybose iškovota antra vieta

Lapkričio 9 dieną suremontuotoje mokyklos sporto salėje vyko 2012 m. Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių zoninės kvadrato varžybos. Tai pirmosios varžybos po sporto salės remonto darbų. Į svečius atvyko Gausantiškių Antano Valaičio, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio ir Raudonės pagrindinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos pradinukai iškovojo antrąją vietą ir kartu su šio pogrupio nugalėtojais - Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos komanda pateko į finalines varžybas, kurios vyks 2012 m. lapkričio 15 dieną Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje. Sveikiname pradinukų šaunią komandą ir linkime sėkmės finale.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Kvadrato varžybose iškovota antra vieta