Estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Sausio 23 dieną mūsų mokyklos sporto salėje vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių BUM mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos. Jėgas išbandyti susitiko Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos ir Jurbarkų darželio-mokyklos komandos. Komandas sudarė 5 mergaitės, 5 berniukai ir po 2 atsarginius. Vaikai varžėsi aštuoniose estafetėse: pralįsk pro lanką, grindų riedulio slalomas, teniso kamuoliukų pernešimas, paridenk, pagauk ir varykis, „Bulvių sodinimas“, šuoliukai su lankais, šuoliukai su šokdyne, greičio estafetė. Susumavus rezultatus nugalėtojais tapo Jurbarkų darželio-mokyklos komanda (fizinio ugdymo mokytoja T. Bartkaitienė). Antrą vietą iškovojo Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos komanda (fizinio ugdymo mokytojas D. Jonaitis). Komandų nugalėtojų dalyvės apdovanotos Jurbarko sporto centro medaliais ir diplomais.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninės varžybos vyks 2023 m. vasario 24 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje.

Informacija ir foto Jurbarko sporto centro interneto svetainėje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“