Vakaris Mileris – epistolinio rašinio konkurso nugalėtojas

Sveikiname 6 klasės mokinį Vakarį Milerį, kuris 2013 metų bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 42-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurse ,,Parašyk laišką, kuo brangus vanduo“ rajoniniame ture laimėjo I-ąją vietą. Vakario darbas išsiųstas į   respublikinį   konkurso   etapą. Laimėjusio mokinio mokytoja Dalia Aurelija Milerienė.

Konkurso rajoniniame ture dalyvavo 9 mokiniai iš 7 mokyklų. Už šaunų dalyvavimą Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo 2013 m. sausio 10 d. įsakymu Nr.ŠS6-11 „Dėl 2013 metų tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rezultatų“ Vakaris apdovanotas padėkos raštu ir atminimo dovanėle.

Prisiminkime. Prieš tris metus, 2010 metais, 39-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninio turo nugalėtoja taip pat tapo mūsų mokyklos mokinė. 8 klasės mokinė Ernesta Bladaitytė laimėjo I-ąją vietą su rašiniu ,,Parašyk kam nors laišką ir paaiškink, kodėl yra svarbu kalbėti apie AIDS ir nuo jo apsisaugoti“.

2009 metais 6 klasės mokinio Deivido Navakausko rašinys ,,Parašyk kam nors laišką ir paaiškink, kaip tinkamos darbo sąlygos gali pagerinti gyvenimą“ įvertintas paskatinamąja vieta.

SestokoVakariolaiskai

Jurbarko rajono laikraščio "Šviesa" priede "Vaikų trečiadienis" 2013 m. sausio 23 d. Nr.6(7729)

Epistoliniorasiniokonkursonugaletojas

Straipsnelis Jurbarko miesto ir rajono laikraštyje "Mūsų laikas" 2013 m. sausio 25 d. Nr.4(905)