Jurbarke iškovota mažojo futbolo taurė

Sausio 17 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko 2013 metų Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių finalinės mažojo futbolo 5x5 varžybos. Mūsų mokyklos mergaičių komanda tapo nugalėtoja ir į mokyklą parvežė taurę bei buvo apdovanota diplomu. Šis laimėjimas suteikė galimybę dalyvauti 2013 metų Lietuvos kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninėse mažojo futbolo 5x5 varžybose, kurios vyko sausio 20 dieną Skaudvilėje. Iškovota III vieta. Sveikiname mergaičių komandą ir linkime sėkmės kitose sporto varžybose.

Mazojofutbolonugaletojos2013

SimkaiciumokyklaitaureStraipsnelis Jurbarko miesto ir rajono laikraštyje "Mūsų laikas" 2013 m. sausio 25 d. Nr.4(905)

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Jurbarke iškovota mažojo futbolo taurė