Dalyvavome „Kalbų kengūroje 2013“

Kovo 5 dieną lietuvių kalbos vyr. mokytojos Elenos Zaksienės iniciatyva mūsų mokyklos mokiniai antrus metus iš eilės dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame tarptautiniame konkurse „Kalbų kengūra 2013“. Šiais metais dalyvavome pakartotinėje sesijoje.

Devyni 6-8 klasių mokiniai panoro dalyvauti ir jiems sudaryta galimybė realizuoti, išreikšti save, išvysti savo lietuvių kalbos gebėjimų rezultatus šalies bendraamžių tarpe.

Nekantriai lauksime rezultatų, kurie bus skelbiami konkurso organizatorių svetainėje http://www.vkif.lt/index.php?page=kalbu-kengura

Konkurse dalyvavo:

Jurgita Rėbnerytė – 6 kl.

Raminta Vaitkutė – 6 kl.

Akvilė Viršilaitė – 7 kl.

Evelina Bakutytė – 8 kl.

Livija Budavaitė – 8 kl.

Artūras Jonikas – 8 kl.

Aldevinas Kasputis – 8 kl.

Mantas Mačanskis – 8 kl.

Žygimantas Zizas – 8 kl.

Prisiminkime, kad prieš metus, 2012 m. kovo 6 d. septyniolika mokyklos mokinių pirmą kartą dalyvavo konkurse „Kalbų kengūra 2012“. Trys penktokai, vienas šeštokas, du septintokai, keturi aštuntokai, penki devintokai ir du dešimtokai atliko testus lietuvių kalbos programoje.

Apie mokinių dalyvavimą įvairiuose konkursuose informacija talpinama šios svetainės skyrelyje „Mokinių pasiekimai“, kurį galima atsiversti paspaudus čia...

Kalbukengura2013

Informacija Jurbarko miesto ir rajono laikraštyje "Mūsų laikas" 2013 m. kovo 15 d. Nr.11(912)

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Dalyvavome „Kalbų kengūroje 2013“