Pavasarinės kasmetinės talkos

Gegužės 10 ir 11 dienomis Šimkaičiuose vyko dvi pavasarinės kasmetinės talkos: aplinkosauginė akcija „Darom 2013“ ir tradicinė - kasmetinė medelių sodinimo talka. Šiemet šios talkos dėl vėluojančio pavasario buvo nukeltos į gegužės mėnesį.  Apie akciją „Darom 2013“ informaciją skelbiame čia...

Gegužės 11 dieną Šimkaičių miestelio bendruomenės iniciatyva buvo surengta tradicinė - kasmetinė medelių sodinimo talka. Į medelių sodinimo talką šeštadienio popietę su puikia nuotaika ir motyvacija darbuotis susirinko 20 miestelio gyventojų, tarp kurių Šimkaičių miestelio tarybos nariai su šeimomis bei būrelis esamų ir buvusių Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mokinukų. Oras šį kartą pasitaikė labai palankus ir sodinukui, ir jį sodinančiam. Iš vakaro nulijo gaivus lietutis, o rytmetį nušvito skaisti saulutė.

Šiemet nutarta įveisti mišką VĮ Raseinių miškų urėdijai Šimkaičių girininkijai priklausančioje žemėje – Šimkaičių miško 19 kvartale. Per pusdienį bendrom jėgom buvo apsodintas 110 arų plyno kirtimo biržės. Į kalvotesnes vietas pasodinta 3300 daigelių eglaičių, o į drėgnesnę žemę 420 daigelių juodalksnio. Kaip ir kasmet, talkai vadovavo Šimkaičių girininkijos girininkas Robertas Šiugžda.

Pabaigę suplanuotus darbus talkininkai vyko į Šimkaičių girininkijos poilsiavietę „Vidaujaitė“, kur laukė vaišės su iškeptu gardžiu kugeliu. Prie pietų stalo Šimkaičių girininkijos girininkas Robertas Šiugžda bendruomenės tarybos vardu padėkojo visiems talkininkams už atsiliepimą dalyvauti miško sodinimo talkoje.

Foto Roberto Šiugždos

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Pavasarinės kasmetinės talkos