Pirmas kartas LNK televizijoje

Spalio 23 dieną 6-10 klasių 22 mokinių grupė vyko į Vilnių. Buvo pakviesti į LNK televiziją, kur dalyvavo Astos Stašaitytės vedamos laidos „Yra, kaip yra“ filmavime.

Vyko kartu ir Raudonės pagrindinės mokyklos 22 mokinių grupė. Mokiniams tai buvo pirmas kartas iš arti pabuvoti televizijoje.

Prieš filmavimą mokiniai buvo supažindinti su televizijos užkulisiais, jiems vesta ekskursija. Buvo sudaryta galimybė pamatyti iš arti kaip dirba žurnalistai bei kiti televizijos darbuotojai: garso, šviesos, filmavimo operatoriai ir kt.

Laidos tema šiek tiek nuvylė, nes vyko tikėdamiesi išgirsti diskusiją apie smurtą, patyčias mokyklose, o nuvykus išgirdo, kad dėl tam tikrų priežasčių laidos tema buvo pakeista. Pagrindinis laidos herojus televizijos serialo „Rojus Lietuvoj“ pagrindinio vaidmens atlikėjas aktorius Albinas Arkauskas papasakojo liūdną savo gyvenimo istoriją kaip prarado savo butą Vilniuje Kalvarijų gatvėje. Dabar skoloms užnėrus kilpą, jam belieka laikinai glaustis pas pažįstamus ir ieškotis juodų darbų užsienyje.

Laidos filmavime dalyvavo ekspertė Gintarė Gurevičiūtė, įžymi dainininkė Katažina Nemycko bei kiti svečiai, kuriuos mokiniai iš arti matė pirmą kartą.

Grįždami namo mokiniai diskutavo ir aptarė patirtus įspūdžius, kurie dar ilgai išliks daugelio atmintyje. Už galimybę dalyvauti laidoje dėkojame LNK televizijos komandai.

Laida buvo transliuojama per Baltijos televiziją gruodžio 4 dieną. Vaizdo įrašą galima rasti www.lnkgo.lt svetainėje. Tiksli nuoroda čia...

Foto Jurgitos Rėbnerytės (7 kl. mok.)

PirmaskartasLNKtelevizijoje

Informacija išspausdinta Jurbarko rajono laikraštyje „Mūsų laikas“ 2013 m. lapkričio 2 d. Nr.44(945)

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Pirmas kartas LNK televizijoje