Laimėjome piešinių konkursą

Lapkričio mėnesį vyko piešinių konkursas 1-12 klasių mokiniams pagal Sigitos Gedos, Anzelmo Matučio, Vinco Mykolaičio – Putino, Birutės Pūkelevičiūtės, Vytauto Tamulaičio, Martyno Vainilaičio, Bitės Vilimaitės kūrybą. Reikėjo sukurti iliustraciją pasirinkto rašytojo eilėraščiui. Konkursas vyko Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Iš mūsų mokyklos dalyvavo trys mokinės: Karina Andriukaitytė - 8 klasė, Ovidija Gudžiūnaitė – 10 klasė ir Aistė Ambrulaitytė 10 klasė.

Konkurse laimėjo apdovanojimą 8 klasės mokinė Karina Andriukaitytė. Sveikiname!

Diplomaspiesiniukonkurso

Plačiau apie šį konkursą informacijos galite rasti konkurso organizatorių svetainėje čia...

KarinosAndriukaitytespiesinys

Karinos piešinys, už kurį mokinė gavo apdovanojimą