Robertas ir Žygimantas tarp geriausiai rašančių diktantus

Antrus metus iš eilės sėkmingai pasirodė dalyvavę mūsų mokyklos mokiniai diktanto rašymo konkurse. Šiemet sveikiname penktoką Robertą Skutkevičių ir šeštoką Žygimantą Šiugždą, kurie lapkričio 29 dieną Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje vykusiame 2013 metų Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų V ir VI klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) diktanto rašymo konkurse užėmė paskatinamąsias vietas. Mokinius konkursui parengė lietuvių kalbos vyr. mokytojos: Robetą – Nijolė Juršaitienė, Žygimantą - Dalia Aurelija Milerienė. Iš viso diktanto rašymo konkurse dalyvavo 17 penktokų (įvertinti 8) ir 17 šeštokų (įvertinti 6) iš įvairių rajono mokyklų. Už parodytas geras žinias konkurse Robertas ir Žygimantas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo 2013 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr.ŠS6-303 „Dėl 2013 metų Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų V ir VI klasių mokinių lietuvių kalbos (gimtosios) diktanto rašymo konkurso rezultatų“ apdovanoti Padėkos raštais.

Priminsime, kad pernai šiame konkurse paskatinamąsias vietas užėmė: tas pats Žygimantas (penktokų grupėje) ir Jurgita Rėbnerytė šeštokų tarpe.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Robertas ir Žygimantas tarp geriausiai rašančių diktantus