Naujienos

Justinas Bauža Molėtuose kovoje dėl Žydrūno Savicko taurės iškovojo II vietą

Gegužės 7 d. vykusiame atvirame Molėtų MMA mėgėjų čempionate, kurį vykdė Molėtų sporto klubas „Igoramas“, Molėtų kūno kultūros ir sporto centras ir Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija, mūsų mokyklos 5 klasės mokinys Justinas Bauža svorio kategorijoje iki 60 kg ir amžiaus grupėje iki 14 metų iškovojo II vietą.

Į Molėtus atvyko sporto klubai iš Jurbarko, Raseinių, Vilniaus, Klaipėdos, Šakių, Švenčionių ir svečiai iš Latvijos bei Lenkijos. Varžybose geriausiai pasirodė Vilniaus sporto klubo „Warriors Team“ komanda, antra liko sporto klubo „Pantera“ komanda, o trečia - Latvijos „Sev Arch“ (Ryga). Sporto klubų komandos kovėsi dėl Žydrūno Savicko taurės.