Visuotinis tėvų susirinkimas

Vasario 23 dieną mokykloje vyko visuotinis tėvų susirinkimas , kuriame pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė mokinių tėvus supažindino su ,,Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu“, taip pat su I-ojo pusmečio ugdymosi rezultatais ir lankomumo analize. Aptarti pasiekimai ir kylančios problemos, kurias sėkmingai spręsti mokykla gali bendradarbiaudama su tėvais.

Ugdymo karjerai koordinatorė Loreta Kavaliauskienė pateikė informaciją tėvams apie tai, kaip svarbu mokiniams mąstyti apie savo ateities pasirinkimą. Informavo tėvus apie internetinę svetainę „MUKIS“, į kurią nuorodą galima rasti mokyklos svetainėje (čia...). Esama informacija naudinga ne tik mokiniams, bet ir jų tėveliams. Papasakojo apie organizuojamus mokinių veiklinimus, per kuriuos mokiniai susipažįsta su profesijų pasauliu.

Vykusiuose klasių susirinkimuose buvo kalbama apie mokytojų ir tėvų bendradarbiavimą padedant vaikams mokytis.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Visuotinis tėvų susirinkimas