Naujienos

Svečiai iš Kauno profesinių mokymo centrų

Kovo 15 dieną į mokyklą buvo atvykę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovai. Jie 9 ir 10 klasių mokinius susipažindino su jų mokymo įstaigomis teikiamomis profesijomis.

Svečiai iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kvietė rinktis profesinio mokymo programas pagal 4 kryptis: grožio kryptis (kirpėjas, siuvėjas, floristas ir kt.), sveikatos kryptis (masažuotojas, paramedikas ir kt.), verslo kryptis (sodininkas ir daržininkas, gyvūnų prižiūrėtojas, poilsio paslaugų agentas ir kt.), socialinės gerovės kryptis (socialinio darbuotojo padėjėjas, apsaugos darbuotojas). Įgijus specialybę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, studijas galima tęsti Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje.

Svečiai iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro supažindino mokinius su padavėjo ir barmeno, pardavėjo, konditerio, virėjo, apskaitininko – kasininko, kelionės agento maisto pramonės darbuotojo ir kitomis jų mokymo įstaigoje rengiamomis profesijomis.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Svečiai iš Kauno profesinių mokymo centrų