Naujienos

Sėkmingi mokinių pasirodymai MMA mėgėjų čempionate Prienuose

Kovo 26 dieną Prienuose įvyko Lietuvos moksleivių MMA mėgėjų čempionatas, kuriame mūsų mokyklos mokiniai pasirodė labai sėkmingai. Antrokas Karolis Petrauskas ir šeštokas Justinas Bauža iškovojo antras vietas. Šeštokas Lukas Vaitekūnas iškovojo trečią vietą.

Šio čempionato organizatoriai buvo Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija, Jaunimo ir Suaugusiųjų Sveikatingumo ir Sporto Klubas „Vėjas“ ir Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras. 

Sporto klubo „Pantera“ rezultatai

Į čempionatą vyko kovoti 20 klubo „Pantera“ sportininkų. Galime pasidžiaugti gerais rezultatais, nes šiais metais dalyvių buvo daug, teko kovoto po 3 arba 4 kovas. Mūsų klubas iškovojo 15 prizinių vietų,  iš jų čempionais tapo 3, vicečempionais – 7, trečias vietas iškovojo 5 sportininkai. Treneris Mindaugas Smirnovas džiaugiasi gerais rezultatais. Klubas šiame čempionate tapo geriausiu, atiteko pirmoji komandinė vieta tarp visų klubų, kurių buvo net 20. Sporto klubas „Pantera“ aplenkė didžiųjų miestų klubus, kas nuteikia labai optimistiškai. Vadinasi einama teisinga linkme. Gaila, kad ne visiems pavyko tapti prizininkais, bet sportininkai įgavo geros patirties, supratimo apie MMA kovas, supratimo, kad norit laimėti reikia išlieti daug prakaito treniruotėse. Tik tada lydės sėkmė. Dėkoju visiems dalyvavusiems. Klubo čempiono vardas priklauso visies. Džiaugiuosi, kad mūsų komanda vis auga, o  MMA sportas tampa aiškesnis ir prieinamas kiekvienam. Labai daug klausimų kyla apie MMA mėgėjų sportą, daug kas jį maišo su MMA profesionalų kovomis. Tai visiškai kitos taisyklės, kur yra saugoma sportininkų sveikata, vaikai iki 11 m. į veidą nesmūgiuoja nei rankomis nei kojomis, leidžiama smūgiuoti tik į korpusą. Leidžiama imtynių technika – metimai ir skausmingi veiksmai, kurie nepavojingi sveikatai. Vaikai iki 14 m. kovoja su uždarais šalmais (šalmai su grotelėmis, kurios apsaugo veidą nuo sumušimų). Tik suaugusių grupėje leidžiama kovoti be šalmo.

Pirmos vietos (Lietuvos moksleivių čempionai):

Modestas Narbutas, Milanas Majauskas, Neilas Strakšys.

Antros vietos:

Karolis Petrauskas, Edas Strakšys, Arijus Budrys, Justinas Bauža, Simas Kveselys, Giedrius Palubinskas, Mantas Icikevičius.

Trečios vietos:

Pavelas Majauskas, Vytautas Ambrutis, Lukas Vaitekūnas, Paulius Karpavičius, Edvinas Mažintas.

Dar daugiau informacijos apie šį čempionatą čia...

01

02

03

Informacija ir foto Mindaugo Smirnovo

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Sėkmingi mokinių pasirodymai MMA mėgėjų čempionate Prienuose