Naujienos

Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – geriausia rajone

Gruodžio 15 dieną Eržvilko gimnazijoje vyko 2017 m. Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų finalinės krepšinio (3x3) varžybos.

Nudžiugino puikus mūsų mokyklos mergaičių komandos pasirodymas. Mergaitės atkakliai kovojo kiekvienose rungtynėse. Finaliniame etape dalyvavo 4 komandos. Pirmose rungtynėse, parodžiusios ryžtą ir užsispyrimą, 3:2 įveikė Klausučio Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos atstoves, vėliau rezultatu 8:2 nugalėjo Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos – daugiafunkcinio centro komandą ir paskutinėse rungtynėse rezultatu 5:2 sugebėjo įveikti Eržvilko gimnazijos sportininkes. Laimėjusios visas rungtynes, jos pelnytai tapo I vietos nugalėtojomis ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarpzoninėse krepšinio 3x3 varžybose, kurios vyks sausio 12 dieną Raseiniuose KKSC sporto salėje (Vilniaus g.11, Raseiniai). 

Puikiai visose varžybose mūsų mokyklos komandai atstovavo 10 klasės mokinė Ugnė Gvazdauskaitė ir 9 klasės mokinės: Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė ir Toma Simonavičiūtė. Sveikiname mūsų mergaičių komandą, jų mokytoją Rytį Milerį ir linkime sėkmingo pasirodymo tolimesniame varžybų etape.

KrepsinisIvietamergaites2017

DiplomaskrepsinisIvietamergaites2017

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – geriausia rajone