Naujienos

Turime šaunią, nenugalimą mergaičių krepšinio komandą

Sausio 12 dieną Raseiniuose KKSC sporto salėje (Vilniaus g.11, Raseiniai) vyko Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių (gimusių 2001 m. ir jaunesnių) krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos, kuriuose mūsų mokyklos mergaičių komanda buvo geriausia ir iškovojo I vietą.

Sveikiname mūsų mokyklos komandą, kuriai atstovavo 10 klasės mokinė Ugnė Gvazdauskaitė ir 9 klasės mokinės: Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė ir Toma Simonavičiūtė, jų mokytoją Rytį Milerį ir linkime merginoms sėkmingo pasirodymo Lietuvos kaimo vietovių žaidynių tolimesniame varžybų etape.

IvietamergaiteskrepsinisRaseiniai2018


DiplomaskrepsinismergaitesIvieta2018

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Turime šaunią, nenugalimą mergaičių krepšinio komandą