Naujienos

Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – rajone nenugalima

Nuo 2015 metų mūsų mokyklos mergaičių krepšinio (3x3) komanda – rajone nenugalima. Šiemet gruodžio 4 dieną Eržvilko gimnazijoje vykusiose 2018 m. Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų finalinėse krepšinio (3x3) varžybose jau ketvirtus metus iš eilės mergaičių komanda tapo šių varžybų nugalėtoja.

Šiemet finaliniame etape dalyvavo 5 komandos. Laimėjusios visas rungtynes, jos pelnytai tapo I vietos nugalėtojomis ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarpzoninėse krepšinio 3x3 varžybose. Kur vyks šios varžybos pranešime artimiausiu metu.

Puikiai visose varžybose mūsų mokyklos komandai atstovavo 10 klasės mokinės: Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė, Monika Paulauskytė ir Toma Simonavičiūtė. Sveikiname mūsų mergaičių komandą, jų mokytoją Rytį Milerį ir linkime sėkmingo pasirodymo tolimesniame varžybų etape.


Krepsininkes2018Ivieta


DiplomasM2018Ivieta

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Mergaičių krepšinio (3x3) komanda – rajone nenugalima