Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Gruodžio 7 dieną Nacionalinis egzaminų centras organizavo Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą, kuriame dalyvavo 7 ir mūsų mokyklos 8 - 10 klasių mokiniai.

Užduotis elektroninėje aplinkoje atliko: aštuntokės Giedrė Gudinskaitė ir Evelina Steponkutė, devintokai Evaldas Džiaugys, Brigita Misiūtė, Erikas Simonavičius ir Aistė Višinskaitė bei dešimtokai Toma Simonavičiūtė ir Robertas Skutkevičius.

Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų bei matematikos, ugdyti žinių taikymo praktikoje gebėjimus. Konkurso klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Atsakant į juos reikėjo ne paaiškinti ar atpažinti sąvokas, reiškinius, objektus, bet išrinkti argumentą, išvadą, priežastį, pastebėti dėsningumą ir jį pritaikyti. Užduotys buvo atliekamos kompiuteriu. Užduočių vertinimas – taip pat kompiuterizuotas.

Iš mūsų mokyklos geriausiai užduotis atliko devintokas Erikas Simonavičius. Surinko 35 taškus iš 49 galimų. Sveikiname!

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas