Balandžio 23 dieną mūsų mokyklos priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginyje ,,Mažųjų žaidynės 2015“, kuris vyko Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto komplekse. Sporto renginį organizavo Jurbarko vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“. Šiame įspūdingame renginyje dalyvavo Jurbarko miesto ir rajono, Šilutės, Šilalės, Kauno, Pagėgių, Tauragės miestų ir Šakių rajono ikimokyklinių įstaigų komandos. Visus dalyvius sveikino Pekino 2008 m. olimpiados sidabro laimėtojas Edvinas Krungolcas.

Mūsų mokyklos ugdytinius sporto žaidynėms parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Nida Bičiulaitienė. Mūsų mažųjų komanda rungėsi įvairiose sportinėse rungtyse. Iš viso buvo pravestos aštuonios estafetės: Nykštukų kepurė“, „Vėžliukų lenktynės“, „Kirmėlynių takelis“, „Linksmieji kengūriukai“, „Automobilių lenktynės“, „Eiklieji žirgeliai“, „Kelionė liepteliu“, „Kamuoliukų šokis“. Iš aštuonių rungčių mūsų mažieji šešiose buvo pirmi. Šaunuoliai!

Renginiui baigiantis visiems mažiesiems sportininkams buvo įteikti medaliai, atminimo taurės, diplomai, kamuoliai.

Foto Nidos Bičiulaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Darželio renginiai 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Mažųjų žaidynės 2015“ (04-23)