Spalio 22 dieną keturi mokiniai iš 7-10 klasių (po vieną iš kiekvienos klasės), lydimi lietuvių kalbos vyr. mokytojų Dalios Aurelijos Milerienės ir Elenos Zaksienės, dalyvavo Jurbarko rajono jaunųjų miško bičiulių sueigoje tema ,,Gyvasis miškas“. Mokiniai susitiko su gamtininku ir rašytoju, radijo laidų apie gamtą vedėju Seliamonu Paltanavičiumi. Renginys vyko Raudonės pagrindinėje mokykloje.

Šį renginį detaliai nušviečia Jurbarko rajono laikraštis „Šviesa“. Informacija laikraščio internetiniame puslapyje čia...

Misko-biciuliu-samburis-idomi-gamtos-pamoka articlethumbfull

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Jurbarko rajono jaunųjų miško bičiulių sueiga ,,Gyvasis miškas“ Raudonėje (10-22)