Lapkričio 22 dieną mokyklos grupė prieš smurtą „Bičiuliai“ dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vykusiose Dainų varžytuvėse „Visa širdim pajuski džiaugsmo šviesią viltį”. Respublikines dainų varžytuves organizavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla, VO „Gelbėkit vaikus”. Renginio pobūdis – pramoginis, skirtas paminėti Pasaulinei smurto prieš vaikus dienai, skatinantis jaunimo kūrybiškumą.

Mūsų komandą sudarė 11 narių, kurie per prisistatymą atliko kūrinį „Kūno perkusija“, o per pasirodymą padainavo dainą „Angelas“. Varžytuvėms mokinius parengė muzikos vyr. mokytoja Renata Girdzijauskienė ir soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė. Dalyvavo 10 komandų iš skirtingų mokyklų. Galime pasidžiaugti, kad vertinimo žiuri, sudaryta iš kompetentingų visuomenės atstovų, mūsų mokyklos komandai skyrė Geriausios komandos vardą.

PadekosrastasDainuvarzytuviu

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Dainų varžytuvės, skirtos Pasaulinei smurto prieš vaikus dienai paminėti „Visa širdim pajuski džiaugsmo šviesią viltį“ Jurbarke (11-22)