Ekskursija į Šiaulių kraštą (10-03)

Spalio 3 dieną 5-10 klasių mokiniai keliavo po Šiaulių kraštą. Aplankė Kryžių kalną, vėliau svečiavosi šokolado muziejuje. Ten susipažino su šokolado istorija, jo gaminimo subtilybėmis. Visi savo rankomis gamino saldainius ir jais mėgavosi, o savo pasigamintus saldainius galėjo parsivešti namo. Po to ilgai vaikščiojo po Šiaulių miestą ir galop aplankė visiems gerai žinomą Lietuvoje Naisių kaimą. Jis paliko be galo puikų įspūdį. Pamatė, kaip gražiai tvarkosi Naisių kaimo žmones, kaip prasmingai tvarko erdves, kaip puoselėja senąsias lietuvių tradicijas, kaip rūpinasi poilsio zona (turi savo paplūdimį), organizuoja festivalius visai šeimai ir vykdo įvairius edukacinius renginius.

Foto Rūtos Izokaitienės ir Loretos Stasiūnaitės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursija į Šiaulių kraštą (10-03)