Gegužės 8 dieną 8-10 klasių mokiniai vyko į Jūkainius. Saulėtos ir sužaliavusios gamtos apsuptyje buvo pravesta integruota gamtos mokslų pamoka „Jūkainių geomorfologinio draustinio gamtinės aplinkos tyrimai“. Pamoką vedė geografijos mokytojos Audronius Mykolaitis, gamtos ir žmogaus mokytoja Asta Tautkienė ir biologijos mokytoja Aida Jocienė.

Foto Audroniaus Mykolaičio ir Astos Tautkienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Integruota gamtos mokslų pamoka „Jūkainių geomorfologinio draustinio gamtinės aplinkos tyrimai“ (05-08)