Išvyka į Šimkaičių girininkiją (09-25)

Rugsėjo 25 dieną 6 klasės mokiniai vyko į Šimkaičių girininkiją. Saulėtos ir rudenėjančios gamtos apsuptyje buvo pravesta integruota gamtos ir žmogaus bei ugdymo karjerai pamoka „Tyrinėjame mišką“. Mokiniai, klausydami Šimkaičių girininkijos girininko Roberto Šiugždos pasakojimo ir atlikdami įvairias užduotis, pakartojo teorines žinias apie mišką bei susipažino su miškininko profesija. Mokiniams reikėjo nustatyti, koks šis miškas, kaip jis sodinamas ir prižiūrimas, kaip surenkamos medžių sėklos ir išauginami sodinukai, aprašyti miško garsus ir kvapus, nufotografuoti miške pastebėtus gyvūnus, paukščius ir bestuburius, nurodyti pastebėtas mitybos grandines.

Foto Astos Tautkienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į Šimkaičių girininkiją (09-25)