Respublikinis prevencinis renginys „Visos pasakos baigiasi laimingai“ (05-09)

Gegužės 9 d. dalyvavome respublikiniame prevenciniame renginyje šaunių komandų varžytuvėse „Visos pasakos baigiasi laimingai“, skirtose akcijai „Gegužė - mėnuo be smurto prieš vaikus“. Renginys vyko Jurbarko kultūros centre, jo tikslas – stabdyti patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdyti mokinių atsakomybę ir bendravimo kultūrą. Varžytuvėse dalyvavo 12 komandų, buvo svečiai iš Šakių bei Šilutės rajonų mokyklų.

Mūsų mokyklos komandą „Bičiuliai“ jau nebe pirmus metus subūrė ir renginiui paruošė soc. pedagogė Loreta Kavaliauskienė. Komandą sudarė septintokas Erikas Simonavičius ir aštuntokai Lukas Barčas, Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė, Robertas Skutkevičius ir Toma Simonavičiūtė. Mokiniai dalyvavo protmūšyje apie psichiką veikiančių medžiagų įtaką žmogaus gyvenimui bei pristatė paruoštą namų darbą – šiuolaikinę pasakos „Senelės pasaka“ improvizaciją, telefoninių sukčių temą.

Mokinių vaidyba bei pasiruošimas padėjo laimėti varžytuvėse antrą vietą. Šaunuoliai!

Kartu su visais varžytuvių dalyviais žiūrėjome Jurbarko jaunimo teatro „Vaivorykštė" spektaklį apie aktualias socialines problemas.

Visospasakosbaigiasilaimingaiskelbimas2017

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2016-2017 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Respublikinis prevencinis renginys „Visos pasakos baigiasi laimingai“ (05-09)