Dalyvavimas „MoMoLab“ edukacinėje programoje Smalininkuose (10-19)

Spalio 19 dieną 9-10 klasių mokiniai kartu su fizikos vyr. mokytoja Asta Tautkiene vyko į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą dalyvauti mobiliosios mokslinės laboratorijos, arba kitaip vadinamos „MoMoLab“ edukacinėje programoje. Mokiniai susipažino su jaunojo tyrėjo veiklų galimybėmis, sužinojo apie mokslo naujoves, stebėjo mokslinius eksperimentus, demonstracijas. Visi turėjo galimybę stebėti lazerines technologijas ir lazerių panaudojimo galimybes.

Laboratorijoje yra sąlygos daryti fizikos, biologijos, gamtos mokslų, elektronikos ir robotikos tyrimus.

Foto Audroniaus Mykolaičio mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Dalyvavimas „MoMoLab“ edukacinėje programoje Smalininkuose (10-19)