Profesinio veiklinimo išvyka po Jurbarko kraštą (10-24)

Spalio 24 dieną 9 ir 10 klasių mokiniai,  kartu su technologijų mokytoja Jolanta Kundrotiene ir ugdymo karjerai konsultante Loreta Kavaliauskiene vyko į Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime, K. Vančienės kaimo turizmo sodyboje „Jurodis“ dalyvavo kulinarinio paveldo degustavime, Panemunių regioniniame parke Šilinėje susipažino su senovės amatais.

Kitokiospamokos2017

9 klasės mokinio Roberto Skutkevičiaus straipsnelis rajono laikraščio „Šviesa“ priede „Žvilgsnis“ (2017 m. lapkričio 25 d. Nr.91(8214)

Foto 9 klasės mokinės Austėjos Lepikaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Profesinio veiklinimo išvyka po Jurbarko kraštą (10-24)