Išvyka į rajoninę mokinių konferenciją „Alternatyva“ (11-24)

Lapkričio 24 dieną 9 ir 10 klasių mokiniai: Austėja Lepikaitė, Toma Simonavičiūtė, Robertas Skutkevičius, Dovydas Kapčinskas, Augustė Gudžiūnaitė, Ugnė Gvazdauskaitė, lydimi pavaduotojos ugdymui Nijolės Jurkšaitienės, dalyvavo Jurbarko rajono mokinių konferencijoje „Alternatyva“, skirtoje mokinių emocinės sveikatos stiprinimui. Konferencija vyko Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje.

Mūsų mokiniai aktyviai dalyvavo grupių darbe, buvo geri klausytojai plenarinio posėdžio metu, pasisakė viešai aptariant darbą grupėse.

Pavaduotoja ugdymui Nijolė Jurkšaitienė

Foto Nijolės Jurkšaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į rajoninę mokinių konferenciją „Alternatyva“ (11-24)