Kovo 14 dieną dešimt mūsų mokyklos mokinių vyko į Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnaziją dalyvauti Jurbarko rajono savivaldybės mokyklų VII-VIII klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Speeling“. Konkurse dalyvavo septintokai: Giedrė Gudinskaitė, Evaldas Kapčinskas, Ugnė Parnarauskaitė, Laura Marija Semenavičiūtė, Evelina Steponkutė; aštuntokai: Toma Butkutė, Monika Grigalaitytė, Gitana Jasaitytė, Erikas Simonavičius, Aistė Višinskaitė. Šie mokiniai konkurse pasirodė gana neblogai – užėmė ketvirtą vietą iš šešių dalyvavusių rajono mokyklų.

PadekosrastasSpelingbee2018

AnglukalboskonkursasVeliuonoje2018

Straipsnelis rajono laikraščio „Šviesa“ priede „Žvilgsnis“ (2018 m. kovo 31 d. Nr.25(8248)

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2017-2018 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į Jurbarko rajono savivaldybės mokyklų VII-VIII klasių mokinių anglų kalbos konkursą „Speeling“ Veliuonoje (03-14)