Išvyka į Šiluvą (09-09)

Kasmet rugsėjo pradžioje Šiluvoje vyksta devynias dienas trunkantys Šilinių atlaidai į kuriuos plūsta žmonės iš Lietuvos bei užsienio šalių. Per visas Šilinių oktavos dienas Šiluvoje kasmet apsilanko iki 100 tūkstančių maldininkų. Į Šilinių atlaidus rugsėjo 9 dieną vyko grupelė mūsų mokyklos mokinių.

Šiluvoje aplankėme vėlyvojo baroko stiliaus Šiluvos Šv. Mergelės Marijos Gimimo baziliką, kur yra Marijos paveikslas, garsėjantis stebuklais. Dalyvavome Šv. Mišiose ir aplankėme Šv. Marijos apsireiškimo koplyčią, kuri pastatytą toje vietoje, kur 1608 metais ant akmens apsireiškė mergelė Marija. Koplyčia žavi savo didingumu ir skleidžia neapsakomą ramybę.

Informacija ir foto socialinės pedagogės Linos Švilpienės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Ekskursijos ir išvykos 2022–2023 m. m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į Šiluvą (09-09)