Maironiui - 150 (11-14)

Lapkričio 14 dieną mokykloje buvo rengiama popietė „Maironio metus palydint“. Kadangi 2012-ieji buvo paskelbti Maironio metais, skirtais jo 150-osioms gimimo metinėms pažymėti, tai pamokų metu ir neformaliojo ugdymo veikloje buvo kreipiamas didelis dėmesys jo kūrybos ir asmenybės nagrinėjimui. Mokyklos stende buvo iškabinti geriausi mokinių eilėraščiai, skirti poetui Maironiui. Renginio metu buvo rodomos skaidrės apie Maironį, skaitomi jo eilėraščiai. Mokiniai iš įvairių klasių kūrė ne tik eilėraščius, bet ir rašė laiškus, skirtus poetui. Mokinių nuomone, gražiausiai parašytas Maironiui laiškas buvo dešimtokės Evelinos Baranauskaitės. Popietėje ne tik buvo deklamuojamos pačių mokinių ir poeto sukurtos eilės, bet ir dainuojamos dainos pagal Maironio tekstus. Geriausieji eilėraščių, laiškų autoriau buvo apdovanoti padėkų raštais. Tikimės, kad šis renginys paskatins daugelį mokinių labiau domėtis Maironio kūryba ir patys nebijos rodyti savo kūrybinius sugebėjimus.

Karina Andriukaitytė (7 kl.) ir Livija Budavaitė (8 kl.)

RasinysMaironiui

Šis rašinys išspausdintas Jurbarko rajono laikraščio "Šviesa" priede "Žvilgsnis" (2012 m. gruodžio 1 d. Nr.93(7716))

Foto Dalios Aurelijos Milerienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Maironiui - 150 (11-14)