Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-14 ir 01-17)

Sausio 14 ir 17 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Sausio 14 dieną prie šaškių lentų susėdo trečiokai ir ketvirtokai. Varžybų nugalėtojais tapo: Evaldas Džiaugys (I vieta - 3 kl.), Austėja Lepikaitė (II vieta - 4 kl.), Erikas Simonavičius (III vieta - 3 kl.), Toma Simonavičiūtė (IV vieta – 4 kl.).

Sausio 17 d. tarpusavyje rungėsi pirmokai ir antrokai. Stipresni buvo ir nugalėtojais tapo: Deivydas Paulauskis (I vieta – 2 kl.), Modestas Ambrulaitis (II vieta – 2 kl.), Evelina Tumasaitė (III vieta – 1 kl.).

Varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-14 ir 01-17)