Susitikimas su karių vadais iš Tauragės (03-06)

Artėjant Kovo 11-osios - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventei, kovo 6 dieną į mokyklą atvyko karių vadai iš Tauragės. Mokykloje lankėsi ir su 7-10 klasių mokiniais bendravo KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės štabo Tauragės teritorinio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas kapitonas Eugenijus Mickevičius ir 3-iosios rinktinės 307 pėstininkų kuopos vadas kapitonas Laimonas Jurkšaitis. Svečiai kalbėjo apie profesinę karo tarnybą, supažindino su mokymosi galimybėmis, tarptautinėmis misijomis bei patikrino mokinių žinias. Pateikė nemažai klausimų apie kariuomenę. Už teisingus atsakymus, kapitonai mokinius apdovanojo suvenyrais.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2012-2013 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Susitikimas su karių vadais iš Tauragės (03-06)