Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2013 (03-18 - 03-22)

veiksmosavaite-mazas  vl logo naujasnr-02

Kovo 18-24 dienomis jau 4-ą kartą organizuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, iki šiol žinoma pavadinimu „Savaitė BE PATYČIŲ". Projekto iniciatoriai - emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija" - kviečia nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.

Mūsų mokykla taip pat prisijungė prie šios Veiksmo savaitės. Mokykloje penkias dienas vyks įvairūs renginiai, apie kuriuos informuosime šiame skyrelyje.

Išsamios informacijos galima rasti interneto svetainėje http://www.bepatyciu.lt/

Galima pasidalinti savo įspūdžiais, nuotraukomis, video filmukais tiesiogiai kampanijos BE PATYČIŲ Facebook‘o profilyje www.facebook.com/bepatyciu

Plakatas

Savaitesbepatyciu2013veiklosplanas