Europos kalbų diena (09-25)

Rugsėjo 25 dieną mokykloje buvo minima Europos kalbų diena. Po pamokų vyko popietė. Europos kalbų diena siekiama parodyti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, atveria duris tobulėjimui. Gebėjimas suprasti įvairias kalbas yra kasdieninio gyvenimo būtinybė.

Šio renginio vedėjai Kornelijus ir Karina mums pacitavo įžymių žmonių pasisakymus apie kalbą, jos svarbą. Ypač įstrigo pasakyti R. V. Emersono žodžiai: „Kalba – tai miestas, į kurio statybas kiekvienas žmogus, gyvendamas Žemėje, atneša savo akmenį“.

Popietės metu skambėjo dainos ir posmai angliškai, lietuviškai, rusiškai, latviškai. Visi mokiniai, kurie mokosi šių kalbų, nuoširdžiai dainavo angliškai, rusiškai, vokiškai. Visiems buvo linksma ir smagu girdėti taip šauniai dainuojančius ir deklamuojančius savo bendraklasius įvairiomis Europos tautų kalbomis.

Renginį užbaigėme K. Vasiliausko daina „Žemė Lietuvoj“.

Manau, kad šis renginys buvo visiems įdomus ir naudingas, nes jame buvo galima daugiau sužinoti apie Europos kalbas.

Karina Andriukaitytė, 8 klasės mokinė

Foto Nijolės Jurkšaitienės

Apiekalbudiena2013

Informacija Jurbarko rajono laikraštyje "Šviesa" 2013 m. rugsėjo 28 d. Nr.74(7797)