Viktorina „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą?“ (11-08)

Lapkričio 8 dieną po 5 pamokų gamtamokslinių dalykų kabinete vyko viktorina „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą“, skirta Europos piliečių metams paminėti. Viktorinoje, kurą vedė geografijos mokytojas Audronius Mykolaitis ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Asta Tautkienė, dalyvavo 8-10 klasių mokiniai. Kiekvienai klasei, išsirinkus kapitonus: Juozą (8 kl.), Mantą (9 kl.) ir Ovidiją (10 kl.), teko atlikti mokytojų pateiktas užduotis bei atsakyti į klausimus. Reikėjo parašyti garsių Lietuvos žmonių pavardes, atpažinti šalių vėliavas, apibūdinti ES simbolius, atsakyti į klausimus: kada Lietuva tapo ES  nare, kada švenčiama Europos diena, kada įkurta ES, kiek šalių šiuo metu sudaro ES, kur yra Žmogaus teisių teismas ir kt. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad vienu tašku nugalėjo 8 klasė.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Viktorina „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą?“ (11-08)