Tarmių metams skirtas renginys „Tarmių kraičio skrynią atvėrus“ (11-28)

Baigiasi 2013 metai – Tarmių metai. Ta proga lapkričio 28 d. mūsų mokykloje 5-10 klasių mokiniams aktų salėje vyko renginys „Tarmių kraičio skrynią atvėrus“, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytojos Nijolė Jurkšaitienė, Dalia Aurelija Milerienė ir Elena Zaksienė. Iš anksto kiekvienai klasei teko pasiruošti ir renginio metu pristatyti kurį nors Lietuvos regioną. Penktokai su šeštokais buvo žemaičiais, septinkokai ir aštuntokai pristatė dzūkus, o devintokai su dešimtokais ištarė kaip kalba rytų aukštaičiai „Kėkvenom laumas loimį duoda, tik ne visi goli jų atrost“. Įvairiai ir nuotaikingai: deklamuojant, dainuojant, žaidžiant, ragaujant buvo atskleisti regionų skirtumai.

Už puikų pasirengimą ir nuotaikingą dalyvavimą renginyje kiekvienai klasei įteiktos padėkos.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Tarmių metams skirtas renginys „Tarmių kraičio skrynią atvėrus“ (11-28)