Išvyka į mišką „Žiemos džiaugsmai“ (02-07)

Žiemos džiaugsmai

Nors šių metų žiema prasidėjo vėlai, bet, iškritus sniegui, miške žvėreliams nelengva. Todėl mūsų mokyklos pradinukai kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, vasario 7 dieną išsiruošėme į netoliese esantį mišką. Nunešėme įvairių gėrybių, kad žvėreliai nebadautų.

Padėję maisto žvėreliams, ėjome į poilsiavietę „Žaliu taku”. Mokytojoms užkūrus laužą, kepėme dešreles, lašinukus. Pavalgę, smagiai žaidėme, vėžinome rogutėmis vieni kitus. Prieš einant namo, surinkome visas šiukšles. Į mokyklą grįžome pavargę, bet gerai nusiteikę, pakvėpavę grynu oru. Buvo labai smagu!

4 klasės mokinė Gitana Jasaitytė

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Išvyka į mišką „Žiemos džiaugsmai“ (02-07)