Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-24 ir 02-25)

Vasario 24-25 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Vasario 24 dieną prie šaškių lentų susėdo trečiokai ir ketvirtokai. Iš viso dalyvavo 20 mokinių. Varžybų nugalėtu tapo ketvirtokas Evaldas Džiaugys. II ir III vietos skirtos trims mokiniams ketvirtokams: Erikui Simonavičiui, Ramūnui Stankui ir Karolinai Puodžiulytei.

Vasario 25 d. tarpusavyje rungėsi pirmokai ir antrokai. Dalyvavo 8 mokiniai. Stipresni buvo ir nugalėtojais tapo pirmokai: Pijus Karlikauskas (I vieta), Gintarė Stėgvilaitė (II vieta), Gabija Gedminaitė (III vieta), Silvija Steponaitytė (IV vieta).

Varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (02-24 ir 02-25)