Mokyklos bendruomenės diena - Tradicinė mugė 2014 (03-07)

Tradicinesmugesskelbimas2014

Nuo 2011 metų mokykloje kasmet kovo pradžioje organizuojama Mokyklos bendruomenės diena per kurią vyksta mugė. Šiemet jau ketvirtoji tokia bendruomenės diena vyko kovo 7 dieną mokyklos sporto salėje. Ši bendruomenės diena skirta Šeimos metams paminėti.

Renginio vedėjai:  muzikos mokytoja Reda Kardokienė ir Šimkaičių kultūros namų renginių organizatorius Arūnas Bauža kvietė visus linksmai praleisti dieną: šokti, dainuoti, pirkti, parduoti.

Jaunieji prekybininkai siūlė savo prekes: čia galėjai įsigyti įvairiausių mokinių pagamintų dirbinių, suvenyrų, ne be tėvelių pagalbos iškeptų skanumynų.

Mugėje savo dirbinius demonstravo ne tik mokiniai, bet ir svečiai. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet su savo dirbiniais atvyko Vida Vyturienė (Paulių k.), Mantas Benašas (Paulių k.), Živilė Laukienė (Šimkaičiai). Buvo ir naujokų: Raimundas Jucikas (Paulių k.), Lina Butkutė (Paulių k.), Vaiva Lukošienė (Kaunas), Renalda Urbutienė (Girkalnio mstl.). Prekiauta buvusios mokyklos darbuotojos Birutės Mažeikienės megztais rankdarbiais ir naminiais skanėstais. Labai džiaugiamės, kad pas mus taip pat atvyko Vadžgirio pagrindinės mokyklos, Raseinių vaikų globos namų ir Baltraitiškės kaimo bendruomenės atstovai. Visus labai sudomino Rasos Dubinskienės (Griaužų k.) iš laikraščių pinti dirbiniai. Ji visus uždirbtus pinigus skiria Baltraitiškės kaimo bendruomenei.

Niekas iš mugės negrįžo be malonių smulkmenų ir geros nuotaikos. Buvo galima įsigyti visko: įvairiausių vaikų ir suaugusiųjų pagamintų dirbinių, suvenyrų, inkilų, šluotų, pakabukų, pjaustymo lentelių, paragauti iškeptų skanumynų: bandelių, spragėsių, pyragėlių, skruzdėlynų, bulvių plokštainio ir atsigaivinti gira. Mokiniai ne tik turėjo progą parodyti savo gebėjimus, išmonę, bet ir įgyti praktinių verslumo įgūdžių parduodami savo gaminius. Jei parduoti nepasisekė, darbelius galėjo dovanoti.

Kad mugėje buvo pardavėjams ką parduoti, o pirkėjams pirkti, už pagalbą ruošiantis šiai šventei bei dalyvavimą joje šventės organizatoriai dėkoja klasių auklėtojams, mokytojams bei mokinių tėvams: Jurgitai Ambrozaitienei, Jurgitai Ambrulaitienei, Astai Bakutienei, Eugenijai Bakutienei, Rositai Bakutytei, Irenai Baltrušaitienei, Linai Barauskaitei, Rimai Bertašienei, Vaivai Bičiulaitienei, Gitai ir Ramūnui Butkams, Danutei Danusienei, Danguolei ir Mariui Džiaugiams, Aurelijai Gedminienei, Reginai Gilvickienei, Irenai Grigalaitienei, Irenai Gudinskienei, Astai Gudžiūnienei, Renatai Gudžiūnienei, Daivai Jasaitienei, Ilonai Jasaitienei, Laimai Lepikienei, Solveigai Malinauskienei, Kristinai ir Zenonui Margevičiams, Linai Mickytei, Jolitai Minialgienei, Ingridai Parnarauskienei, Apolinarui Petraičiui, Ingridai Pocienei, Daivai Ragaliauskienei, Janinai Rėbnerienei, Aurikai Sabataitienei, Eglei ir Giedriui Semenavičiams, Indrei ir Laisvidui Simonavičiams, Daivai Skutvevičienei, Editai Stankienei, Viktorijai Stėgvilienei, Kristinai Šimkienei, Aušrai Šiugždienei, Alminai Škadauskienei, Romutei Tvarijonienei, Birutei Vaitkienei, Sonatai ir Dainiui Viršilams, Daivai Višinskienei, Jūratei Zizienei.

Foto Audroniaus Mykolaičio ir Evelinos Baranauskaitės

Dar daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje ar tiesiog paspaudus čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Mokyklos bendruomenės diena - Tradicinė mugė 2014 (03-07)