Popietė „Svarbu kokybė, o ne kiekybė“ (03-14)

Kovo 14 dieną mokyklos aktų salėje vyko popietė „Svarbu kokybė, o ne kiekybė“, skirta sveikos mitybos įgūdžių formavimui. Popietėje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Kiekviena klasė paruošė po 2-3 žaliavalgių patiekalus, po vieną užduotį susijusią su sveika mityba ir žaliavalgyste, taip pat paruošė receptų rinkinuką ir visa tai pristatė auditorijai. Pasidalino savo ruoštų patiekalų receptais. Mokiniams talkino biologijos vyr. mokytoja Aida Jocienė ir technologijų mokytoja Loreta Milerienė.

Foto Audroniaus Mykolaičio

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Popietė „Svarbu kokybė, o ne kiekybė“ (03-14)