Ketvirtokų paskutinio skambučio šventė (05-30)

Gegužės 30 dieną mokykloje vyko Ketvirtokų paskutinio skambučio šventė. Keturiolika mokyklos ketvirtokų atsisveikino su pradinėmis klasėmis ir savo pirmąja mokytoja Jūrate Bladaitiene. Mokinių tėvėliai mokytojai nuoširdžiai dėkojo už ketverių metų triūsą. Atsisveikinimo su pirmąja mokytoja proga šventiškai pasipuošę ketvirtokai surengė koncertą: visi dainavo, šoko, deklamavo, išsakė mokytojai nuoširdžiausius žodžius.

Šią dieną buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai, padėkos už gerą mokymąsi, puikų pamokų lankymą, aktyvų dalyvavimą neformaliojo ugdymo veikloje ir kitus 2013-2014 m.m. pelnytus nuopelnus.

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Ketvirtokų paskutinio skambučio šventė (05-30)