Pranešimas
  • JW_SIG_PRG

Dešimtokų paskutinio skambučio šventė (05-30)

Gegužės 30 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo dvylikai mokyklos dešimtokų. Tądien buvo daug jautrių žodžių, nuoširdžių sveikinimų, gėlių. Mokyklą paliekančius dešimtokus nuoširdžiai sveikino ir kuo gražiausios ateities linkėjo mokyklos direktorius, pirmoji mokytoja Renata Girdzijauskienė, klasės auklėtoja Birutė Deniginienė, tėveliai, devintokai. O dešimtokai atsidėkodami paskutinį kartą paruošė programą: dainavo, dėkojo mokytojams ir tėvams už kantrybę, supratimą, nuoširdumą.

Sėkmės, mieli dešimtokai!

{gallery}Desimtokupaskutinisskambutis2014{/gallery}

Foto Ingridos Parnarauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2013-2014 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Dešimtokų paskutinio skambučio šventė (05-30)