Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (12-02)

Šiemet mūsų mokyklos bendruomenė antrus metus iš eilės prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotos iniciatyvos Pasaulinei AIDS dienai paminėti ir gruodžio 2 d. mokykloje gamtamokslinių dalykų kabinete surengė Protų mūšį „AIDS: geriau žinoti“. Jam vadovavo biologijos vyr. mokytoja Aida Jocienė. Renginio vedančioji pristatė kaip vyks šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Protų mūšyje dalyvavo 3 komandos, kurios buvo sudarytos iš 8-10 klasių mokinių. Komandoms talkino tėvai ir mokytojai. Visi renginio dalyviai bei žiūrovai šią dieną segėjo raudonus kaspinus – AIDS simbolius.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ (12-02)