Meninio skaitymo konkursas (01-21)

2015 m. sausio 21 dieną mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Kristijono Donelaičio 300-sioms gimimo metinėms paminėti.

8 klasės mokiniai Jurgita Rėbnerytė, Lidija Utaraitė, Vilius Pilkaitis ir Vakaris Mileris supažindino su Kristijono Donelaičio biografijos momentais ir kūryba.

Visas eiles mokiniai, dalyvaujantys meninio skaitymo konkurse, skyrė K. Donelaičio kūrybos skaitymo „Sveiks, svieteli margs...“ metų užbaigimui.

V-VIII klasių skaitovų grupėje geriausiai pasirodė 8 kl. mokinė Jurgita Rėbnerytė (I vieta), 7 kl. mokinė Augustė Gudžiūnaitė (II vieta), 6 kl. mokinė Austėja Lepikaitė (III vieta).

IX-X klasių grupėje geriausiai deklamavo 9 kl. mokinys Alfredas Gilvickas (I vieta) ir 9 kl. mokinė Justė Gvazdauskaitė (II vieta). Sveikiname nugalėtojus!

Lietuvių kalbos mokytojos

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Meninio skaitymo konkursas (01-21)