Meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“ (02-10)

Vasario 10 dieną mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“. 1-2 klasių grupėje geriausiais skaitovais pripažinti: 1 kl. mok. Nerijus Vyturys (I vieta), 1 kl. mok. Brigita Ignatavičiūtė (II vieta), 2 kl. mok. Gabija Gedminaitė (III vieta). 3-4 klasių grupėje nugalėtojais tapo: 4 kl. mok. Giedrė Gudinskaitė (I vieta), 3 kl. mok. Edvinas Ambrozaitis (II vieta), 3 kl. mok. Justas Minialga (III vieta). Visi šie mokiniai buvo apdovanoti diplomais per renginį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui.

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“ (02-10)