Pilietinė akcija „Dovanoju trispalvę apyrankę“ (03-10)

Ruošdamiesi minėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį, prisijungėme prie Lietuvoje organizuojamos pilietinės akcijos „Dovanoju trispalvę apyrankę“, kuri kvietė visus pinti trispalves - geltonos, žalios ir raudonos spalvos - draugystės apyrankes ir taip išreikšti tautos vienybę.

Dvi savaites visų klasių mokiniai intensyviai dirbo, o kovo 10 dieną nupintas apyrankes dovanojo Šimkaičių miestelio bendruomenei. Lydimi soc. pedagogės Loretos Kavaliauskienės aplankė visas Šimkaičiuose įsikūrusias organizacijas: girininkiją, gaisrinę, seniūniją, ambulatoriją, Kredito uniją, žemės ūkio bendroves, parduotuves, darželį ir galop sugrįžo į mokyklą. Taip pat dovanojo apyrankes miestelyje sutiktiems žmonėms.

Foto Loretos Kavaliauskienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2014-2015 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pilietinė akcija „Dovanoju trispalvę apyrankę“ (03-10)