Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-18 ir 01-22)

Sausio 18 ir 22 dienomis mokykloje vyko pradinių klasių mokinių šaškių varžybos. Jas surengė sporto būrelis, kuriam vadovauja Jūratė Bladaitienė.

Sausio 18 dieną prie šaškių lentų susėdo antrokai, trečiokai ir ketvirtokai. Varžybų nugalėtu tapo antrokas Deividas Tamašauskas. Antrą vietą iškovojo ketvirtokas Justas Minialga, o trečią vietą užėmė antrokė Urtė Karlikauskaitė.

Sausio 22 dieną tarpusavyje rungėsi pirmokai. Nugalėtoju tapo Karolis Petrauskas. Antrą vietą užėmė Modestas Adomaitis, o trečia vieta atiteko Matui Balčiui.

Varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais.

Foto Jūratės Bladaitienės

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Renginių aprašai ir nuotraukos Sveiki atvykę į naują svetainę Renginiai mokykloje 2015-2016 m.m. Sveiki atvykę į naują svetainę Pradinių klasių mokinių šaškių varžybos (01-18 ir 01-22)